Новини

У Шостці відновлять сервісний центр МВС

Голова Сумської облради Олексій Романько зустрівся з заступником начальника регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС у Сумській області Олександром Рибалком. Головною темою обговорення стало питання відновлення екзаменаційної діяльності у сервісному центрі МВС у Шостці.

З серпня 2023 року на Сумщині відбулася оптимізація роботи сервісних центрів МВС, що вплинуло на кількість центрів, які приймають екзамени на отримання водійських посвідчень. Раніше таких центрів було шість, у тому числі в Шостці. Нині ж залишилося лише три - в Сумах, Охтирці та Конотопі.

«Це питання стало гострим для багатьох шосткинців, - підкреслив Олексій Романько. - Мешканці громади неодноразово зверталися з проханням допомогти відновити проведення теоретичних та практичних іспитів у сервісному центрі Шостки. Наразі вони змушені їздити до Конотопа чи Сум, що створює незручності через логістику, витрати часу та додаткові фінансові витрати».

Олександр Рибалко зауважив, що попит на отримання водійських посвідчень серед громадян залишається високим. Нині до РСЦ ГСЦ МВС у Сумській області надходить багато звернень із цього питання. Тож разом із Олексієм Романьком вони детально обговорили ситуацію та визначили необхідні кроки, щоб повернути цю послугу мешканцям Шосткинщини.

Голова облради додав: «Для того, аби відновити екзаменаційну діяльність у шосткинському сервісному центрі МВС, треба виконати окремі пункти. Наразі триває робота в цьому напрямку, яка вже на завершальному етапі. Це не лише буде зручно для місцевих жителів, але й зменшить навантаження на інші сервісні центри МВС».


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Окупанти застосовують тактику залякування

В ефірі «Єдиних новин» начальник Сумської ОВА розповів про безпекову ситуацію на Сумщині. «Ворог застосовує тактику залякування населення. Ми бачимо це по містах Конотоп, Шостка, - зазначив очільник області. - Спочатку б’ють по мікрорайонах, де багато населення, а потім через годину... Читати статтю повністю

Кашлюк, дифтерія та правець: додаткові щеплення

В Україні тривають додаткові заходи з імунізації проти кашлюку, дифтерії та правця (ДЗІ) для груп населення, які пропустили планові щеплення в попередні роки та яким необхідно їх надолужити.

Як і в попередні місяці, проведення кампанії зберігає позитивну динаміку. Щодо показників... Читати статтю повністю

Сумська вчена отримала іменну стипендію

Читати статтюВідповідно до наказу Міністерства освіти і науки України старшому викладачу кафедри бізнесекономіки та адміністрування Сумського педуніверситету, доктору філософії Олені Омельяненко призначена стипендія імені Романа Гурика.

Вона є переможцем в номінації «Наукова діяльність» міського... Читати статтю повністю

В області моніторять коммайно, що можна використовувати як житло для постраждалих

Голова Сумської ОВА підписав розпорядження про моніторинг майна для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. Документом доручено головам РДА - начальникам РВА спільно із начальниками Сумської МВА, Великописарівської СВА, сільським, селищним, міським головам провести до... Читати статтю повністю

Школи Лебединщини отримали 52 ноутбуки та планшети

52 ноутбуки та планшети для навчання дітей минулого тижня передали освітнім закладам Лебединської громади. Сучасні гаджети для учнів Сумщини надійшли за сприяння благодійної організації «Фундація Олени Зеленської». Ноутбуки та планшети призначені для дітей внутрішньо переміщених осіб,... Читати статтю повністю

Зухвалий водій відповідатиме за опір поліцейським

Під час патрулювання екіпаж групи реагування патрульної поліції зупинив у Лебедині мікроавтобус. Перевіряючи документи, правоохоронці встановили, що цей транспортний засіб розшукує виконавча служба. Дізнавшись, що його авто підлягає вилученню й відправленню на спецмайданчик, водій... Читати статтю повністю

Зимова єПідтримка - як отримати

Уряд затвердив президентську програму виплати українцям 1 тис. гривень, повідомило Міністерство економіки України. Допомога від держави за програмою «Зимова єПідтримка» одноразова. Її зможуть отримати українці, які перебувають на території України, в тому числі діти.

Оформити виплату... Читати статтю повністю

Понад 13 млн грн - шкода довкіллю внаслідок ракетного удару по житловому кварталу Сум

Нагадаємо, ввечері 17 листопада росіяни завдали ракетного удару по густонаселеному житловому мікрорайону Сум. Внаслідок цієї терористичної атаки загинуло 11 людей та кілька десятків мирних мешканців отримали поранення.

Вибух призвів до значного пошкодження багатоповерхових житлових... Читати статтю повністю

Екснардепа від Сумщини позбавили держнагороди

Минулого тижня президент підписав указ, яким набуло чинності рішення РНБО про позбавлення державних нагород зрадників України. До першого списку увійшли 34 особи. Серед тих, кого безстроково позбавили ордена «За заслуги» ІІІ ступеня, - колишній нардеп від Сумщини Андрій Деркач. Нагадаємо:... Читати статтю повністю

Під час рейду екоінспектори виявили ворожий БПЛА

20 листопада під час обстеження Регіонального ландшафтного парку «Сеймський» державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Сумської області виявили небезпечну знахідку. На одному з полів Попівської громади Конотопського району вони помітили БПЛА. Про цей факт одразу... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній