Новини

Сумщина - дев’ята за кількістю засуджених корупціонерів

З лютого 2022 року українські суди винесли майже сім тисяч вироків корупціонерам. Із цієї кількості судових ухвал лише в 1,5% справ порушники отримали покарання у вигляді реального позбавлення волі, а в решті справ винним присудили штраф. Відповідні дані з посиланням на інформацію Єдиного держреєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення НАЗК, наводить Оpendatabot.

Як зазначається, найбільше притягають до відповідальності корупціонерів на Львівщині, Вінниччині та Одещині. Сумщина на дев’ятому місці - в нас було засуджено 81 корупціонера.

Водночас найбільш розповсюдженими є такі три корупційні діяння: пропозиція, обіцянка або надання хабаря, несвоєчасне подання декларацій і порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Афера на обладнанні в понад 200 тисяч гривень

За даними слідства, держпідприємство оприлюднило оголошення про закупівлю обладнання для літальних апаратів. Ознайомившись з яким, директор одного з товариств з обмеженою відповідальністю подав тендерну пропозицію про поставку такого обладнання. При цьому продукцію належної якості... Читати статтю повністю

На Сумщині ремонтують дороги місцевого значення

Наприкінці минулого року представники громад зверталися з проханням відремонтувати критично важливі шляхи області. Загалом це понад 10 доріг, які простягаються на десятки кілометрів і є важливими для безпечного пересування.

За інформацією ДУ «Інфраструктура Сум-щини», роботи виконані... Читати статтю повністю

Підсумки операції «Новорічна ялинка»: 22 порушення

Упродовж грудня 2024 року в рамках щорічної операції «Новорічна ялинка» Держеко-інспекція у Сумській області проводила рейдові перевірки в місцях зростання і торгівлі деревами хвойних порід в усіх районах Сумщини.

У результаті було виявлено 22 факти порушення вимог природоохоронного... Читати статтю повністю

Легкоатлети вибороли в столиці чотири медалі

У Києві відбувся Командний чемпіонат України серед юніорів, в якому взяли участь 391 атлет і атлетка із 23 регіонів країни. 25 спортсменів представляли Сумщину. Нагадаємо, що саме цей старт був відбірковим на чемпіонат Асоціації Балканських федерацій, який відбудеться 8 лютого в Софії... Читати статтю повністю

Небезпечний тренд у TikTok: застереження для батьків та дітей

Поліція звертає увагу на новий тривожний тренд у TikTok, де діти виготовляють вибухові пристрої, використовуючи засоби для прочищення труб. Це не лише вкрай небезпечно, але й може призвести до тяжких травм або навіть втрати життя.

Чому це небезпечно?

Хімічні реакції - суміш... Читати статтю повністю

Тимчасово не курсуватиме один із приміських автобусів

Автобус Суми - Миропілля тимчасово не курсуватиме. Причиною такого рішення стала небезпека через російські дрони, повідомили в Миропіль-ській сільраді. Нагадаємо, що нещодавно, 12 січня, ворожий безпілотник влучив у рейсовий автобус у Миропіллі. Тоді було травмовано троє людей. А... Читати статтю повністю

Сумчанка втратила 11 тисяч, заплативши за «оренду квартири в центрі міста»

В одній із соцмереж 39-річна жінка, шукаючи квартиру в оренду, помітила оголошення про здачу житла за привабливою ціною.

Вона зв’язалася з автором оголошення. Чо-ловік представився агентом з нерухомості та за-пропонував орендувати квартиру в центрі міста. Щоб укласти угоду, він попросив... Читати статтю повністю

Геннадій Дем’яненко став першим заступником начальника Сумської МВА

Читати статтюМинулого тижня стало відомо про призначення на посаду першого заступника начальника Сумської міської військової адміністрації Ген-надія Дем’яненка.

Нагадаємо, упродовж 1997-2007 років сумчанин працював в органах прокуратури Сумської області, в 2007-2014 роках - у Генпрокуратурі... Читати статтю повністю

Поштова марка «I’m Fine:)» - про стійкість

Читати статтю16 січня «Укрпошта» офіційно ввела в обіг поштову марку «I’m Fine:)», створену на основі художньої інсталяції з однойменною назвою.

Інсталяція I’m Fine, що створена за ініціативи та координації Віталія Дейнеги медіапроєктом Ukrainian Witness разом із митцем Олексієм Саєм, дебютувала... Читати статтю повністю

На Кролевеччині виявили африканську чуму свиней

20 січня Конотопське райуправління Держпрод-споживслужби в Сумській області повідомило про спалах африканської чуми свиней, який зафіксували в с. Майорівка Конотопського району.

На території села діє карантин, також визначені зони захисту та нагляду. Фахівці Кролевецької дільничної... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній