Новини

Побили поліцейського: розпочато кримінальне провадження та службове розслідування

15 січня під час виконання повноважень щодо контролю за дотриманням ПДР стався напад на поліцейського, повідомила поліція Сумщини. Правоохоронець зупинив водія, який створив аварійну ситуацію на дорозі. Керманич одразу почав агресивно поводитись, зірвав нагрудну камеру та вдарив поліцейського.

Зловмисника, яким виявився неодноразово судимий місцевий мешканець, затримали на місці події, застосовуючи кайданки.

Відносно нападника слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу). Йому вже повідомили про підозру. Фігурант перебуває в слідчому ізоляторі.

Також управління головної інспекції ГУНП в Сумській області проводить службове розслідування за даним фактом. Усі обставини події будуть з’ясовані в межах слідства.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

На Сумщині з’явилася перша мобільна аптека

З лютого вирушила в рейс Сумщиною аптека на колесах - перший мобільний аптечний пункт у прикордонній області, який допоможе жителям 15 населених пунктів Роменської громади придбати поруч із домом необхідні ліки і товари для здоров’я.

Мобільна аптека гарантує належні умови зберігання... Читати статтю повністю

До Сум надійшла перша партія техніки для ліквідації залишків руйнувань

Читати статтюСумська міська територіальна громада отримала перші три одиниці спеціальної техніки, яка допоможе прибирати на місцях надзвичайних подій відходи внаслідок руйнації. Ця поставка є лише частиною технічної допомоги, яку надає Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA). Наразі... Читати статтю повністю

Підпалив житло колишньої і отримав більше п’яти років тюрми

Охтирська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно 53-річного чоловіка, що підпалив квартиру колишньої дружини.

Подія сталась у м. Охтирка 30 квітня минулого року. Обвинувачений дізнався, що його колишня дружина збирається вийти заміж за чоловіка, з яким проживає... Читати статтю повністю

До уваги переселенців: продовжено виплати коштів на евакуйованих дітей

Відповідно до Обласної комплексної програми підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2025-2026 роки, затвердженої розпорядженням голови Сумської ОДА - начальника ОВА від 20.12.2024 № 754-ОД, у 2025 році передбачена виплата одноразової допомоги на евакуйованих дітей, повідомив департамент... Читати статтю повністю

В області майже вдвічі зросла захворюваність на грип

На Сумщині триває сезонне зростання захворюваності на ГРВІ та грип, повідомила Ірина Купрієнко, в. о. гендиректора Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб. Так, за останній тиждень на ГРВІ захворіло 3279 людей. Кількість хворих зросла на 241 випадок, або на 8%.... Читати статтю повністю

Сумщина тепер офіційно громада-форпост

Уряд прийняв рішення про запуск експериментального проєкту щодо посилення співпраці між громадами. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну 31 січня.

Постанова передбачає введення поняття «громада-форпост» - це громади, які розташовані в 100-кілометровій... Читати статтю повністю

«Зливали» в соцмережі інформацію про заходи ТЦК

Служба безпеки викрила ще шість дописувачів Телеграм-каналів, які поширювали дані про заходи представників терцентрів комплектування та соціальної підтримки у Сумській області.

Фігуранти - мешканці Сум: водії міжміського автотранспорту та представники торговельних мереж. За матеріалами... Читати статтю повністю

У Сумському районі шахрай заволодів 50 га землі

Слідство встановило, що підозрюваний із вересня 2023 року по березень 2024 року надав державним реєстраторам підроблені рішення сесії Юнаківської сільської ради Сумського району про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення 27 земельних ділянок з комунальної у власність громадян.

При... Читати статтю повністю

Для студентів введуть обов’язковий військовий курс

Обов’язковий курс базової загальновійськової підготовки для студентів вишів, який стартує з вересня 2025 року, складатиметься з теоретичної частини, що займе 90 академічних годин, та практичної - 210 академічних годин.

Про це розповів заступник міністра оборони України, бригадний... Читати статтю повністю

У Сумах дошкільнята поки залишаються на дистанційці

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сумської міської ТГ розглянула питання подальшого формату роботи дошкілля та позашкілля. Було вирішено продовжити роботу закладів дошкільної освіти, а також дошкільних підрозділів сумських початкових шкіл та... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній