Новини

Ворог поширює фейки про мобілізацію підлітків-сиріт на Сумщині

У мережі активно поширюється інформація про нібито «таємну мобілізацію» на території Сумської області 17-річних підлітків із дитячих будинків. Їх начебто силоміць звозять у тренувальні табори, щоб після виповнення 18 років відправити одразу на фронт.

Ця інформація абсолютно не відповідає дійсності та є частиною масштабної дезінформаційної кампанії ворога для дискредитації мобілізації, повідомив Центр протидії дезінформації.

Згідно з чинним законодавством, мобілізації підлягають громадяни віком від 25 до 60 років. Як зазначив керівник ЦПД, офіцер Сил оборони України Андрій Коваленко, громадяни до 25 років можуть вступити до лав ЗСУ лише добровільно, підписавши контракт.

Раніше Центр повідомляв про активне поширення фейкових повідомлень щодо масового зникнення підлітків у Сумській області, яких начебто таємно силою мобілізують.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

«Зливали» в соцмережі інформацію про заходи ТЦК

Служба безпеки викрила ще шість дописувачів Телеграм-каналів, які поширювали дані про заходи представників терцентрів комплектування та соціальної підтримки у Сумській області.

Фігуранти - мешканці Сум: водії міжміського автотранспорту та представники торговельних мереж. За матеріалами... Читати статтю повністю

Побили поліцейського: розпочато кримінальне провадження та службове розслідування

15 січня під час виконання повноважень щодо контролю за дотриманням ПДР стався напад на поліцейського, повідомила поліція Сумщини. Правоохоронець зупинив водія, який створив аварійну ситуацію на дорозі. Керманич одразу почав агресивно поводитись, зірвав нагрудну камеру та вдарив поліцейського.

Зловмисника,... Читати статтю повністю

Підпалив житло колишньої і отримав більше п’яти років тюрми

Охтирська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно 53-річного чоловіка, що підпалив квартиру колишньої дружини.

Подія сталась у м. Охтирка 30 квітня минулого року. Обвинувачений дізнався, що його колишня дружина збирається вийти заміж за чоловіка, з яким проживає... Читати статтю повністю

Громади області отримали автотехніку від міжнародних партнерів

Минулого тижня Конотопська та Охтирська РВА отримали ключі від вантажних фургонів VW Crafter, а КП «Шляхрембуд» Сумської міськради - спецавтомобіль (сміттєвоз). Про це повідомила Сумська ОВА.

«Ми продовжуємо підсилювати райони та громади Сумщини автомобільною технікою, - зазначив... Читати статтю повністю

У Сумах викладач домагався неповнолітньої студентки

За даними слідства, у жовтні 2021 р., залишившись зі студенткою наодинці в кабінеті, 51-річний викладач вчинив проти волі дівчини дії сексуального характеру, а також намагався схилити її до статевих зносин. Така поведінка освітянина носила системний характер, він постійно приділяв... Читати статтю повністю

Службова недбалість розміром у мільйон

Завершено слідство відносно проректора СНАУ. Нагадаємо, що між Сумським національним аграрним університетом та ТОВ у червні 2020 року був укладений договір поставки природного газу.

Однак уже з серпня по грудень 2020 року між сторонами було укладено 10 додаткових угод, відповідно... Читати статтю повністю

Для студентів введуть обов’язковий військовий курс

Обов’язковий курс базової загальновійськової підготовки для студентів вишів, який стартує з вересня 2025 року, складатиметься з теоретичної частини, що займе 90 академічних годин, та практичної - 210 академічних годин.

Про це розповів заступник міністра оборони України, бригадний... Читати статтю повністю

Майже 3 тисячі з учня - за складання іспиту

За даними слідства, керівництво професійно-технічного навчального закладу на Роменщині вимагало від викладача зібрати з кожного учня групи, в якій він викладає, по 2,8 тис. грн за успішне складання іспиту. Викладач попередив учнів, що той, хто не сплатить кошти, - не складе іспит.

28... Читати статтю повністю

Лікарка Сумської МСЕК брала хабарі за інвалідність

За даними слідства, як член спеціалізованої онкологічної комісії, лікарка обласного комунального закладу «Сумський обласний центр медико-соціальної експертизи» натякала пацієнтам, які проходили плановий огляд, про сплату певної суми для безперешкодного ухвалення рішення щодо встановлення... Читати статтю повністю

Пів мільйона гривень за збиті «Шахеди»

На Сумщині ще 42 добровольці - члени мобільно-вогневих груп ДФТГ - отримали грошові сертифікати за знищені повітряні цілі.

Сертифікати на виплати коштів добровольцям із Сумської, Миколаївської сільської, Ворожбянської, Чернеччинської, Хмелівської, Степанівської громад вручив начальник... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній