Знайшли сусіди…
28 квітня внаслідок російських обстрілів у Шалигинській громаді загинув 35-річний чоловік. Його знайшли сусіди.
Ймовірно, він підірвався на міні або загинув через удар безпілотника чи через інший вибуховий предмет. Разом із чоловіком загинув собака.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
П’ять сучасних реанімобілів - для лікарень Сумщини
23 квітня до Сум прибули п’ять сучасних автомобілів швидкої. Їх розподілено між лікарнями об-ласті для підсилення екстреної медичної допомоги мешканцям регіону. Один із реанімобілів передали Сумській лікарні Св. Пантелеймона. Про це повідомив директор закладу Володимир Поцелуєв: «Наша... ![]()
Застрелився з автомата…
Пішов із життя директор обласного центру зайнятості
ВВЕЧЕРІ 22 квітня на Сумщині наклав на себе руки директор Сумського обласного центру зайнятості Леонід Чепульський. Чоловік, якому був 51 рік, застрелився з автомата на власній дачі.
Поліція відкрила кримінальне провадження... ![]()
З 1 по 4 травня Суми будуть без гарячої води
ТОВ «Сумитеплоенерго» повідомило про тимчасове припинення послуги з гарячого водопостачання з 1 по 4 травня. Як пояснюють на підприємстві, це пов’язано з необхідністю проведення профілактичних робіт на генеруючому обладнанні ТЕЦ, теплових мережах і підготовкою до гідравлічних випробувань... ![]()
Сумщина отримала 200 млн на укриття, і не тільки
Уряд затвердив черговий розподіл додаткової дотації з державного бюджету на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на деокупованих, тимчасово окупованих та інших територіях України, що зазнали негативного впливу у зв’язку з повномасштабною збройною агресією рф, обсягом... ![]()
Підприємець продав не своєї землі на 600 тисяч гривень
Один із місцевих підприємців з вересня 2023 року по березень 2024-го надав державним реєстраторам підроблені рішення сесії Юнаків-ської сільської ради Сумського району про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення 27 земельних ділянок з комунальної у власність громадян. При... ![]()
Поїхав евакуювати пасіку й загинув від ворожого дрона
29 квітня, у вівторок, близько 7-ї ранку в селі Тополя Есманьської територіальної громади внаслідок удару FPV-дроном загинув мирний мешканець.
Чоловік разом із батьком приїхав туди, щоб евакуювати пасіку, і потрапив під ворожий обстріл. Батько загиблого не постраждав.
У Центральній лікарні Сум дітей консультуватимуть фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії
12-15 травня на базі ЦМКЛ буде проведений прийом пацієнтів дитячими хірургами-кардіологами відділення рентген-ендоваскулярних методів лікування вроджених та набутих вад серця Націо-нального інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова, повідомив медзаклад. Прийом вестимуть:... ![]()
Ситуація на кордоні: росія намагається розширити зону боїв у Сумській області
російські окупанти продовжують спроби прорвати українську оборону у Сумській області. Армія рф намагається розширити зону боїв.
Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко. За його словами, ситуація на Сумському напрямку біля кордону з росією - непроста.... ![]()
ЦРЛ надали сучасне медичне обладнання на 3,2 млн
Ця допомога стала можливою завдяки партнерству між благодійною організацією ZDO-ROVI та Міжнародним комітетом порятунку (In-ternational Rescue Committee in Ukraine).
Урологічне відділення Охтирської ЦРЛ посилилось лазерним літотриптером - апаратом для малоінвазивного дроблення каменів... ![]()
У Тростянецької громади-форпосту - п’ять міст-партнерів
Національний проєкт «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» покликаний об’єднувати громади з різних куточків України. В межах цього проєкту партнерами міста Тростянець стало п’ять українських міст: Кіцмань (Чернівецька область), Чортків (Тернопільська область), Долина (Івано-Франківська... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




