Новини

У Сумській області знову працюватимуть соціальні автобуси

Мова йде про соціальний транспорт гуманітарної місії «Проліска». Рейси тимчасово припинили з 4 серпня, бо автобуси максимально були задіяні в Донецькій та Дніпропетровській областях для евакуації. З 1 вересня соціальні автобуси знову працюватимуть на Сумщині за звичними маршрутами. Про це повідомив Денис Наумов, регіональний координатор з евакуації в Сумській та Чернігівській областях від гуманітарної місії.

Загалом на Сумщині, як і раніше, працюватиме близько 30 маршрутів соціальних автобусів у всіх районах, окрім Роменського. Зазвичай по кожному маршруту здійснюють один рейс на тиждень. Транспорт їздитиме у ті населені пункти, де відсутнє сполучення з адміністративним центром.

На соціальних автобусах люди можуть безоплатно дістатися в адміністративний центр та отримати необхідні їм послуги: у медзакладах, у державних установах тощо. Розклад соціальних автобусів повідомляють громаді, й там за-писують тих, хто бажає ними скористатися.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Судитимуть роменчанина, який «забронював» чотирьох чоловіків на 765 тис грн

Сумська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно 40-річного роменчанина.

В інтернеті він розмістив оголошення про законне бронювання військовозобов’язаних шляхом працевлаштування на підприємство, яке відноситься до об’єктів критичної інфра-структури,... Читати статтю повністю

15 років ув’язнення - для того, хто воював проти України

За публічного обвинувачення прокурорів Сумської обласної прокуратури 49-річного чоловіка, який перейшов на бік ворога та долучився до збройних формувань окупантів, засудили до 15 років позбавлення волі з конфіска-цією майна (ч. 1, 2 ст. 111 та ч. 2 ст. 260 КК України).

Як стало відомо,... Читати статтю повністю

У Сумах викрили жінку, причетну до сутенерства

Працівники управління міграційної поліції отримали оперативну інформацію про мешканку іншої області, яка могла бути причетною до створення умов для надання послуг інтимного характеру у м. Суми.

У ході проведення комплексу оперативних заходів правоохоронці встановили, що жінка займалася... Читати статтю повністю

Через масовану атаку ворога у Сумах знищено 99 дерев, ще майже сотня - пошкоджені

Фахівці Державної екологічної інспекції у Сумській області продовжують документувати злочини російських окупантів проти довкілля, яких стає дедалі більше.

Так, упродовж доби з 24 по 25 серпня російські військові злочинці здійснили масовану атаку на Сумську територіальну громаду,... Читати статтю повністю

Хотіла купити дрова - втратила 17 тис. грн

Кожного дня до поліції звертаються громадяни, які під час спроби продати або придбати щось в інтернеті залишаються і без товару, і без грошей.

Молода жителька Охтирського району знайшла в Facebook оголошення про продаж дров, зв’язалася з продавцем та перерахувала йому на рахунок... Читати статтю повністю

24 захисники із Сумського району відзначені високими державними нагородами (посмертно)

Читати статтюЗа особисту мужність, захист державного суверенітету та територіальної цілісності України, са-мовіддане виконання військового обов’язку орденом Богдана Хмельницького IIІ ступеня нагороджено (посмертно) старшого лейтенанта Романа Завгороднього.

Орденом «За мужність» IIІ ступеня... Читати статтю повністю

«Інвестувала» понад 127 тисяч у фейкову трейдингову компанію

Через надмірну довірливість мешканці Сумщини продовжують втрачати гроші. Так, повіривши оголошенню в Інтернеті про можливість добре заробити на інвестиціях, мешканка Сум перевела 127 600 грн на рахунок трейдингової компанії. Проте минув час, і ні дивідендів, ні власних грошей жінка... Читати статтю повністю

Активізувалися шахраї, які видають себе за покупців

У зв’язку з почастішанням випадків шахрайства в Мережі правоохоронці звертають увагу громадян на нову схему. Зловмисники представляються покупцями на торговельних онлайн-платформах і під приводом здійснення оплати намагаються отримати повні реквізити банківських карток продавців.... Читати статтю повністю

На Серединобудщині подружжя підірвалося на міні

1 вересня біля одного з сіл Середино-Будської громади, поряд із кордоном з рф подружжя на мотоциклі з коляскою підірвалося на ворожій міні. Про це повідомив начальник Сумської ОВА Олег Григоров.

Ймовірно, цю ділянку дороги ворог дистанційно замінував із дрона.

Постраждалих 75-річного... Читати статтю повністю

У Центрі УБД - гаряча лінія для ветеранів та їх родин

У КУ «Центр учасників бойових дій» працює гаряча лінія психологічної підтримки для ветеранів і ветеранок та їхніх рідних, повідомила Сумська міська рада.

За номером (093) 107 94 53 можна отримати анонімну, безоплатну та професійну допомогу. Фахівці вислухають, підтримають і допоможуть... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній