Новини

Двоє рятувальників зазнали поранень внаслідок ворожої атаки

Троє людей постраждали за день на Сумщині від російських обстрілів. Серед поранених - двоє рятувальників.

Так, 8 вересня в другій половині дня росія завдала удару по житловому сектору Бі-лопільської громади. Співробітники ДСНС одразу прибули на місце події. Під час обстеження території ворог цілеспрямовано атакував рятувальників.

Двоє співробітників ДСНС отримали травми - їх терміново доставили до медичного закладу, де надається вся необхідна допомога. Також пошкоджено пожежний автомобіль.

Щойно рятувальники передислокувалися, по тому місцю, де вони працювали, ворог знову завдав удару...

А у селі Миколаївської сільської громади внаслідок атаки ворожого БПЛА поранений 69-річний чоловік. Безпілотник влучив на територію домоволодіння.

Постраждалого з множинними пораненнями доставили до лікарні, прооперували. Наразі перебуває під наглядом медиків.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Організована група привласнила кошти на облаштування укриття?

Слідчі ГУНП в Сумської області спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань задокументували протиправну діяльність організованої групи, яка діяла у сфері будівництва та ремонту закладів освіти.

Слідство встановило, що під час виконання робіт з капремонту підвального... Читати статтю повністю

Де ремонтували вуличне освітлення

В обласному центрі працівники КП «Міськсвітло» минулого тижня провели роботи з ремонту та обслуговування мережі вуличного освітлення. Зокрема, замінили лампи на вул. Герасима Кондратьєва, Петропавлівській, Білопільському шляху, Степана Бандери, Героїв Крут та в районі Баранівки.

Також... Читати статтю повністю

Овочі, де найбільше білка

Хоча овочі не є головним джерелом білка (як м’ясо, риба або бобові), вони - важлива частина збалансованого харчування. Їх добре додавати до основної страви, комбінувати з бобовими, цільнозерновими злаками чи на-сінням - це підвищує білкову цінність.

1. Броколі (білок: 2,8... Читати статтю повністю

Ворожий БПЛА поцілив по території сільгосппідприємства та не вибухнув

Минулого тижня на лінію «102» надійшло повідомлення від громадян, що на території однієї з громад області було виявлено збитий БПЛА росіян.

Ворожий ударний безпілотний літальний апарат атакував територію одного з сільськогосподарських підприємств області, але, на щастя, не вибухнув... Читати статтю повністю

З будівництвом модульних будинків для ВПО допоможе Швейцарія

Україна та Швейцарія розпочинають реалізацію 12 інфраструктурних, соціальних та гуманітарних проєктів на суму понад 93 млн швейцарських франків у межах міжурядової угоди, повідомили в Кабміні. Кошти спрямують на енергетику, інфраструктуру, житло, охорону здоров’я, освіту та гуманітарне... Читати статтю повністю

У Сумах визначилися з наступними за черговістю депутатами міської ради

Сумська міська територіальна виборча комісія на своєму засіданні ухвалила постанови щодо наступних за черговістю кандидатів у депутати за виборчими списками регіональної організації політпартії «ОПЗЖ» та територіальної організації політпартії «Європейська Солідарність». Підставою... Читати статтю повністю

Убив безхатька, розчленував його та закопав у дворі…

Краснопільський відділ Сумської окружної прокуратури підтримав публічне обвинувачення стосовно 71-річного чоловіка.

Нагадаємо, подія відбулась 14 липня 2021 року в Краснопільській громаді. Оскільки потерпілий не мав постійного місця проживання, обвинувачений інколи дозволяв йому... Читати статтю повністю

10 хвилин на день для зміцнення імунітету

Українські медики розробили коротку щоденну практику, яка допомагає підтримувати імунітет без ліків та дорогих добавок. Метод заснований на поєднанні дихальних вправ, легкого фізичного навантаження та ментальної релаксації.

Як працює методика:

- Дихальні техніки - 3 хвилини... Читати статтю повністю

В області за очною формою працюють лише 17 шкіл

На Сумщині стартував новий навчальний рік: безпека та доступність освіти залишаються пріоритетами для нашої прикордонної області

Як зазначила у відеокоментарі директорка обласного департаменту освіти і науки Вік-торія Гробова, з 1 вересня розпочали освітню діяльність 294 школи, де... Читати статтю повністю

У жительки Сумської громади виявили в шиї 9-сантиметрового гельмінта

Читати статтюЦе вже третій випадок підшкірного дирофіляріозу у 2025 році. Цього разу в жінки з Сумської громади виявили паразита довжиною 9 см, який оселився в ділянці шиї. Про це повідомила Валентина Моренець - лікарка-епідеміологиня Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній