Ділова розмова

Потужний тандем – заради здоров’я!

Сумська лікарня Святого Пантелеймона підписала договір про співпрацю з «Мед–Союзом»

СУМСЬКА клінічна лікарня Святого Пантелей-мона впевнено тримає курс на розвиток, розширюючи для пацієнтів територію здоров’я.

Днями, як повідомив директор медичного закладу Володимир Поцелуєв, був зроблений ще один крок у розвитку якісних медичних послуг для жителів Сумщини - укладений договір про співпрацю з приватним медичним центром «Мед-Союз».,

«Це не про формальність, а про стратегічне об’єднання зусиль комунальної та приватної медицини, що має колосальні перспективи, - наголосив Володимир Поцелуєв. - Ми не зупиняємося, а постійно шукаємо нові шляхи для забезпечення хворих максимально широким спектром доступних послуг. Спеціалісти багатопрофільного медцентру мають великий досвід у діагностиці та лікувальній справі - тож такий тандем, впевнений, буде дуже корисним».

Що очікується від проєкту

Як зазначив директор Сумської лікарні Святого Пантелеймона, така співпраця з приватним закладом вже зараз дозволяє організовувати спільні консультації провідних фахівців обох закладів. «Це означає, що пацієнти з більш складними випадками можуть отримати експертну думку від лікарів різних спеціалізацій, - уточнив Володимир Поцелуєв. - Впевнений, що ця синергія відкриє можливості для спільних клінічних проєктів, розширення діагностичних і лікувальних можливостей та обміну досвідом і технологіями. Наші лікарі зможуть переймати кращі практики приватного сектору, а фахівці «Мед-Союзу» - використовувати потужну базу на-шої лікарні».

Така взаємодія, за його словами, є європейською практикою, яка доводить, що спільна мета - здоров’я людей - завжди вища за будь-які бар’єри. «Це потужний приклад того, як ми розвиваємо медицину Сум-щини, роблячи її більш сучасною, комплексною та доступною», - підсумував директор.

До речі, у вересні Володимир Поцелуєв повернувся з відрядження у Львів. Візит до колег із західного регіону теж був плідним - знайомство з роботою найпотужнішого в Україні Першого медичного об’єднання Львова, спілкування, враження та підписання Меморандуму про співпрацю. Цей документ відкриває нові можливості для професійного розвитку наших лікарів, медсестер та всього персоналу. Меморандум передбачає обмін досвідом, спільні проєкти та співпрацю над новими ініціативами.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Регіональний альянс на EGAP IDEATHON 2025:

Читати статтюяк команда «Я – Тобі» об’єднала Україну в єдину систему допомоги

ПОВНОМАСШТАБНА війна перетворила во-лонтерство на одну з найпотужніших рушійних сил України. Однак масовість руху виявила й системні проблеми: хаотичність, дублювання запитів та брак прозорої комунікації.

Саме... Читати статтю повністю

Продовольча безпека

Цьогорічний врожай пшениці дозволить не лише забезпечити українські потреби, а й залишає потенціал для експорту. У Всеукраїнській аграрній раді наголошують, що попри повномасштабне вторгнення українці матимуть все необхідне.

«В умовах війни та постійних обстрілів, а також несприятливої... Читати статтю повністю

Імпорт для Сумщини: хто та що нам поставляє

У січні-серпні 2025 р. зовнішньоторговельні операції проводились з партнерами зі 113 країн світу. У порівнянні із січнем-серпнем 2024 року обсяги експорту зменшилися на 11,5%, імпортні надходження збільшилися - на 0,6%.

Головне управління статистики у Сумській області повідомило,... Читати статтю повністю

Вартість овочів

У Всеукраїнській аграрній раді також мають прогноз щодо вартості овочів, за які українцям доведеться платити більше. «Коли почнуться реальні заморозки, виробники будуть закладати певну ціну на обслуговування сховищ, тому ціни на овочі будуть зростати. Ціна на овочі в межах «борщового... Читати статтю повністю

Пшениці вдосталь, а як із «борщовим набором»?

Що варто знати про цьогорічний урожай і як це вплине на наші гаманці

УКРАЇНСЬКІ аграрії вже зібрали більшість зернових, і прогнози щодо врожаю оптимістичні - пшениці вистачить не лише для внутрішніх потреб, а й на експорт.

Водночас експерти попереджають: ціни на овочі зростатимуть,... Читати статтю повністю

Пшениця та горох – більше, ніж минулоріч

За даними Міністерства економіки України, аграрії вже зібрали значну частину врожаю. Зокрема, цьогоріч обсяги зібраної пшениці (22,53 млн тонн) та гороху (626,6 тис. тонн) перевищили минулорічні показники.

Урожай ячменю залишився майже на тому ж рівні - 5,33 млн тонн. Натомість... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній