Новини

«Допомога від ООН» чи пастка шахраїв?

48-річна сумчанка в месенджері Viber знайшла оголошення щодо оформлення грошової допомоги від ООН та перейшла за посиланням. Вже за мить їй зателефонував невідомий і попросив назвати код, що надійде в СМС-повідомленні. Після того, як жінка виконала вказівку, з її банківської картки були зняті гроші в сумі 67 тис. грн.

За такою ж шахрайською схемою з «допомогою від ООН» аферисти одурили 39-річного мешканця Сумського району та 62-річного жителя Роменщини. Перейшовши за отриманими посиланнями, відправивши зловмисникам свої персональні дані та дані власних банківських карток, люди втратили відповідно 15 000 та 11 530 грн.

Ще 7 300 грн були списані з банківської картки 42-річної сумчанки, коли вона в пошуках грошових виплат від держави перейшла на невідомий сайт і вказала у запропонованій формі пін-код власної банківської картки.

Поліція застерігає: оголошення в інтернеті про надання грошової допомоги нібито від ООН або від благодійного фонду, де в обмін на фінансову допомогу потрібно назвати свої персональні дані та всі дані своїх карток, стовідсотково є шахрайською схемою. Тож не дайте злочинцям ошукати себе!


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Двоє сумчан отримали 4,5 млн житлової компенсації

У департаменті соцзахисту населення Сум-ської міськради відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення. Це разова виплата, яка надається певним категоріям громадян, що потребують по-кращення житлових умов і... Читати статтю повністю

Військовик втратив 20 тис. грн, купуючи авто через інтернет

До поліції звернувся 57-річний військово-службовець із м. Суми, який вирішив придбати автомобіль Volkswagen Touareg через сайт оголошень OLX. Продавець запевнив чоловіка, що авто знаходиться за кордоном і його можна пригнати в Україну після внесення передплати, яку треба було зробити... Читати статтю повністю

У Сумській громаді виявили перший випадок грипу швидким тестом

Впродовж останнього тижня жовтня захворюваність на ГРВІ в області залишалась на передепідемічних рівнях, і лише в п’яти громадах активність респіраторних вірусів розцінювалась як низька. Відбулося незначне зростання кількості захворювань - з 3238 випадків до 3419.

Епідемічні пороги... Читати статтю повністю

UNOPS допоможе обласному центру з теплопостачанням

Мінрозвитку громад та територій України та Управління ООН з обслуговування проєктів (UNOPS) підписали угоду в межах проєкту Світового банку «Відновлення енергозабезпечення у зимовий період та постачання енергетичних ресурсів».

Другий етап проєкту передбачає 116 млн дол. США фінансування... Читати статтю повністю

У Сумському обласному художньому музеї адаптують екскурсії для відвідувачів з інвалідністю

За допомогою проєкту «Мистецький простір без обмежень» тут допомагають людям з інвалідністю бути частиною культурного життя.

Постійними відвідувачами музею є вихованці центру «Берегиня» - люди похилого віку, з інвалідністю чи порушеннями інтелектуального розвитку. Для них організовують... Читати статтю повністю

Обіцяв «вирішити питання» з поліцією

Слідчі Конотопського райвідділу поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 34-річного колишнього громадського інспектора з охорони довкілля та його 54-річної знайомої.

За даними слідства, чоловік погодився за грошову винагороду «вирішити... Читати статтю повністю

«Шоколадку» на Сумщині очолив новий директор

Костянтин Старосила став новим директором тростянецької фабрики «Монделіс Ук-раїна». 1 листопада він приступить до виконання обов’язків на заміну Євгена Ігнатова, який очолював фабрику з 2019 року та отримав підвищення.

Новий директор має понад 20 років досвіду в міжнародних компаніях,... Читати статтю повністю

У Сумах відновлюють ліфти в пошкоджених ворожим ударом будинках

Внаслідок ракетного удару біля житлових будинків по вул. Героїв Крут, 36 та 38, було пошкоджено інженерні мережі, зокрема - ліфтове обладнання. Наразі триває відновлення ліфтів у цих будинках. У будинку №36 один ліфт уже змонтовано, ще два - у процесі встановлення. У будинку №38 два... Читати статтю повністю

У Недригайлівській лікарні відкрили осучаснений поверх

Про це медичний заклад повідомив на сторінці у соцмережі: «Для нашої лікарні - особливий день. Ми відкрили оновлений поверх, який став результатом спільної праці, віри та відповідальності перед нашими пацієнтами. Тут - не просто стіни, нові кабінети чи обладнання. Тут - турбота, комфорт... Читати статтю повністю

Двом громадам Сумщини виділили 2 млн на соціальне житло

Голова Сумської ОВА Олег Григоров підписав розпорядження про збільшення обсягів бюджетних призначень загального фонду головному розпорядникові коштів - департаменту з питань соціальної політики Сумської ОДА. Сума - 2 164 833,58 грн за кодом програмної класифікації видатків та кредитування... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній