Новини

В Охтирці виплачуватимуть 10 тисяч за кожного народженого малюка

Охтирська міськрада планує розглянути та затвердити програму «Майбутнє народжується в Охтирці» на 2026-2027 роки. Вона передбачає додаткову підтримку родин із новонародженими дітьми та спрямована на покращення демографічної ситуації в громаді.

Програму розробило управління соціальної та ветеранської політики. Її фінансування становитиме 6 млн грн із бюджету міської територіальної громади, по 3 млн грн - щороку.

Ключовим заходом є виплата одноразової матеріальної допомоги 10 тис. грн на кожну дитину, народжену в акушерсько-гінекологічному відділенні Охтирської ЦРЛ з 1 січня 2026 року. Отримати виплату зможе один із батьків незалежно від місця реєстрації чи проживання.

Нагадаємо: у сусідній громаді також посилюють підтримку родин. Тростянецька міська рада збільшила фінансування програми підтримки народжуваності «Народжуй в Трос-тянці» на 200 тис. гривень. У 2026 р. на її реалізацію передбачено 900 тис. грн. Програма передбачає разову виплату 7 тис. грн одному з батьків на кожну дитину, народжену в акушерсько-гінекологічному відділенні Тростянецької міської лікарні - незалежно від місця проживання родини. З початку дії програми надійшло 104 звернення, а з початку року в Тростянці народилося 144 дитини.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Сумський футболіст – автор найкращого голу

Вихованець охтирської ДЮСШ, а нині гравець київської «Оболоні» Сергій Суханов став автором найкращого голу в осінній частині сезону чемпіонату України серед команд УПЛ сезону 2025/2026.

Так визначили вболівальники клубу. За підсумками голосування більшість голосів була віддана саме... Читати статтю повністю

Три роменські кургани внесли до Державного реєстру нерухомих пам’яток

Згідно з наказом Міністерства культури України від 31 грудня 2025 року № 1135, до Державного реєстру нерухомих пам’яток України занесено об’єкти культурної спадщини, які відтепер офіційно набули статусу пам’яток археології місцевого значення. Це рішення має важливе значення для збереження... Читати статтю повністю

У Конотопі пошкодили портрет загиблого Захисника на Алеї Слави

Вихідними до поліції надійшло повідомлення про пошкодження портрета загиблого Захисника України, розміщеного на Алеї Слави в Конотопі. Правоохоронці провели першочергові заходи, зафіксували пошкодження та опитали можливих свідків. Також розпочали аналізувати записи з камер відеоспостереження,... Читати статтю повністю

Сумчанин – лауреат Всеукраїнського конкурсу спортивних журналістів

Читати статтюНаціональний Олімпійський комітет України у рамках 35-річчя з дня засування відзначив лауреатів Всеукра-їнського конкурсу спортивних журналістів «Олімпійська Україна».

Це журналісти, телевізійники, працівники радіо, фотографи, а також ді-джитал-проєкти та регіональні медіа, які,... Читати статтю повністю

У Сумах двоє молодиків пограбували 50–річного перехожого

Пізно ввечері 50-річний сумчанин повертався додому, коли до нього підійшли двоє молодиків. Вони відкрито заволоділи барсеткою чоловіка та зникли з місця події.

У викраденій барсетці знаходилися мощбільний телефон, гроші, банківські картки, а також інші особисті речі потерпілого.

Поліцейські... Читати статтю повністю

Сумський перинатальний підсилює допомогу новонародженим

У перинатальному центрі Пресвятої Діви Марії - поповнення: заклад отримав благодійну підтримку - сучасне медичне обладнання для надання невідкладної допомоги новонародженим. Зокрема, обігрівач для новонароджених, який забезпечує підтримку оптимальної температури тіла дитини під час... Читати статтю повністю

Новорічна пригода в Карпатах: сумських туристів вчасно знайшли рятувальники

Напередодні Нового року двоє туристів із міста Суми - 27-річний чоловік та 29-річна жінка - під час мандрівки маршрутом урочище «Найстаріше дерево» поблизу міста Яремче заблукали та знесилилися.

Із настанням сутінок їхнє перебування в зимовому лісі ставало дедалі небезпечнішим. На... Читати статтю повністю

У Конотопі школу назвали на честь загиблого в бою викладача

Читати статтюЗавершився процес щодо присвоєння ко-мунальному за-кладу «Коно-топська дитяча музична школа №2» імені За-хисника Ук-раїни Ігоря Са-муся.

Ігор Михайлович Самусь (народився 20 лютого 1974 р.) був викладачем по класу духових інструментів у Конотопській дитячій музичній школі №2 з 2004... Читати статтю повністю

На сенсорному терміналі в Сумах з’являться імена ще 18 зниклих безвісти та полонених

Під час засідання робочої групи з питань збору та відображення відомостей про жителів Сумської МТГ, які зникли безвісти або перебувають у полоні, фахівець з супроводу ветеранів КУ «Центр учасників бойових дій» Оксана Нікітіна повідомила, що надійшли документи ще стосовно 18 воїнів.... Читати статтю повністю

У Сумах нагородили кращого читача року

У Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулася підсумкова подія - щорічна акція «Кращий читач року», яка вже стала доброю традицією.

Цьогоріч бібліотека відзначила Ірину Булахову, поетесу, керівницю літературно-музичної студії «Літера», яка впродовж року була активною... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній