В Охтирці лікарка і мама трьох дітей відкрила медичний центр завдяки державній підтримці
Педіатриня Ольга Лисенко відкрила в Охтирці медичний центр наприкінці 2024 року. Вона зважилася на започаткування приватної практики, коли була вагітна третьою дитиною. Потім їй зателефонували із місцевого центру зайнятості і запропонували взяти грант за програмою «Власна справа» з умовою працевлаштувати одну людину. Оскільки для роботи в центрі була потрібна медсестра, охтирчанка з радістю скористалася цією можливістю.
![]() |
|
З 2019 року Ольга Лисенко працювала завідувачкою педіатричного відділення Охтирської міської лікарні. Власне материнство не поставило кар’єру на тривалу паузу. Бути довго у декреті жінка не захотіла, адже відчувала потребу у професійній реалізації: вона дуже любить дітей і своє покликання лікарки.
Грантові кошти - 150 тисяч гривень - власниця медцентру витратила на меблі та два ноутбуки.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
Псевдоволонтери привласнили 4,7 млн грн пожертв
Сумська обласна прокуратура затвердила та направила до суду обвинувальний акт стосовно чотирьох сумчан. Далі - детальніше про оборудку.
У червні 2022 року 27-річний чоловік очолив благодійну організацію, від імені якої через соцмережі збирав кошти на допомогу ЗСУ. При цьому для... ![]()
195 автобусів і 51 тролейбус: як Сумщина впроваджує безбар’єрний транспорт
Сьогодні на Сумщині на міських і приміських маршрутах загального користування курсують 195 автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю. Крім того, 51 тролейбус у Сумській міській громаді відповідає вимогам безбар’єрності, повідомили в Сумській ОВА.
Депутат селищної ради задекларував не все майно
Правоохоронці підозрюють депутата Дубов’язівської селищної ради Конотопського району, який у поданих деклараціях за 2023 р. не відобразив майно та активи на суму понад 6,6 млн грн, а за 2024 рік - на понад 8,5 млн грн.
У ході досудового розслідування слідчі поліції встановили, що... ![]()
Ветерани можуть отримати компенсацію за найм житла
Начальниця управління з питань ветеранської політики Сумської ОВА Оксана Панова нагадала ветеранам про можливості, які надає держава для покращення житлових умов Захисників.
Мінветеранів продовжує програму компенсації оренди житла для ветеранів та їхніх родин - щоб забезпечити безпечні... ![]()
Прикордонники знищили два новітніх російських безпілотники
На Сумщині бійці 5 прикордонного загону знищили два новітніх російських розвідувальних безпілотники «Князь Віщий Олег».
Даний тип дрону призначений для глибокої повітряної розвідки та здатен здійснювати фото- та відеофіксацію об’єктів на відстані до 40-45 кілометрів від лінії фронту.... ![]()
«Простір ідей» знову відкритий для юних сумчан
КУ «Центр культури і дозвілля» запрошує маленьких сумчан на відновлені заняття у творчому гуртку «Простір ідей» для дітей віком 7-11 років.
Це простір, де діти можуть вільно фантазувати, творити й відкривати свої таланти. Під час занять юні учасники створюватимуть власні мистецькі... ![]()
Інтернет–оренда без перевірки коштувала конотопчанці 6 500 гривень
До Конотопського райвідділу поліції звернулася 18-річна мешканка м. Конотоп, яка ста-ла жертвою шахрайства під час пошуку житла для оренди.
Правоохоронці встановили, що 24 січня не-встановлена особа розмістила в інтернеті оголошення про здачу в оренду квартири в Ко-нотопі. В месенджері... ![]()
На замовлення підпалив поштове відділення
Прокурори Окружної прокуратури м. Суми у співпраці зі співробітниками поліції та СБУ викрили 22-річного молодика, який на замовлення підпалив відділення поштово-кур’єрської доставки в м. Суми.
Ворожі спецслужби залучили підозрюваного до співпраці через сайт знайомств. Ма-ніпулюючи... ![]()
«Золотий» харчоблок
Поліція Сумщини завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні що-до привласнення майже 1,7 млн грн бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт харчоблоку однієї зі шкіл в обласному центрі.
Тимчасово виконуючий обов’язки директора приватного підприємства-підрядника... ![]()
Газівники передали мешканцям Серединобудщини п’ятдесят буржуйок
Працівники всіх філій «Газмережі» почали виготовлення буржуйок для прифронтових громад. Перші пів сотні вже передали для жителів Середино-Будської громади.
Середина-Буда та навколишні села регулярно перебувають під ворожими атаками. Цивіль-не населення щодня обстрілюють усіма можливими... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.





