Восьмеро людей освоїли нову професію - водій тролейбуса
Минулого тижня у навчальному центрі КП «Електроавтотранс» новим водіям вручили свідоцтва про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.
Це вже 13-й випуск кермувальників, які обрали шлях відповідальної та потрібної місту справи, повідомили в КП. Загалом за дев’ять років функціонування навчального центру 136 людей здобули нові знання, навики і стабільну роботу.
Зараз уже формується нова група майбутніх водіїв тролейбусів. Якщо ви теж хочете опанувати престижну професію - саме час зробити перший крок.
Переваги: навчання БЕЗОПЛАТНЕ, передбачена стипендія (протягом 13 тижнів), 100% гарантія працевлаштування, гідна оплата праці з повним соцпакетом (15-25 тис. грн), пільговий вихід на пенсію і додаткова відпустка 7 календарних днів, безоплатний проїзд у автобусах і тролейбусах підприємства.
Вимоги: повна загальна середня освіта; вік від 21 року; посвідчення водія будь-якої категорії.
Телефонуйте: 050 405 60 60; 0542 700 984.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
У Сумській громаді ліквідатори аварії на ЧАЕС отримають продуктові набори
Із 1 квітня департамент соцзахисту населення розпочинає видачу гуманітарної допомоги від благодійної організації GEM до 40-х роковин Чорнобильської трагедії.
Допомогу зможуть отримати ліквідатори І та ІІ категорій, які зареєстровані в Сумській міській територіальній громаді.
Рятувальникам передали мобільні пункти допомоги
Рятувальники Сумської області отримали три сучасних мобільних пункти допомоги, які використовуватимуться під час надзвичайних ситуацій та тривалих відключень електроенергії. Про це повідомив очільник Сумської ОВА Олег Григоров.
Йдеться про пневмокаркасні намети, які оснащені генераторами,... ![]()
Як у Конотопі розвивають зелену енергію
Конотопська громада продовжує зміцнювати свою енергетичну стійкість завдяки співпраці з міжнародними партнерами.
Так, в укритті Конотопського ВПУ встановили сучасну гібридну систему електропостачання за підтримки міжнародної благодійної організації All we can (Велика Британія) та... ![]()
У Шостці діє проєкт Школи масажу
CARING - простір, де навчають простим, але важливим навичкам турботи. Тут люди, які доглядають за близькими, можуть опанувати техніки масажу, що допомагають зняти напругу, підтримати фізичний і емоційний стан рідних. Це не лише навчання, а формування культури взаємної підтримки, яка... ![]()
Смертельна пастка під ногами: «шахеди» скидають міни
26 березня у Середино-Будській громаді чоловік підірвався на російській міні. Його госпіталізували з пораненням ноги. Стан - середньої тяжкості, але загрози життю немає.
На жаль, це не поодинокий випадок, зазначають у Сумській ОВА. Вибухонебезпечні предмети залишаються реальною... ![]()
Які проєкти на Сумщині підтримав французький Червоний Хрест
У Конотопі набирає обертів проєкт Human-Fit - ініціатива зі створення адаптивного одягу для людей з інвалідністю, повідомила Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.
Йдеться не лише про зручність чи функціональність. Це про можливість самостійно вдягатися,... ![]()
У начальника Сумської ОВА з’явився радник з питань ветеранської політики
27 березня до команди Сумської ОВА у напрямку ветеранської політики долучився Сергій Савченко як радник голови на громадських засадах.
«Особисто знаю Сергія Вікторовича як відповідальну і надійну людину. Він має необхідний досвід і добре розуміє потреби ветеранів, адже сам захищав... ![]()
Хірурги отримали парламентську відзнаку
У Сумській обласній лікарні відбулася знакова подія - провідні лікарі закладу отримали почесні грамоти Верховної Ради України за вагомий внесок у розвиток медицини та служіння українському народу.
Високих державних відзнак удостоєні завідувач хірургічного відділення Володимир Братушка... ![]()
На очисних спорудах Сум запрацював оновлений відстійник
Минулого року разом з Міжнародним комітетом Червоного Хреста в Україні представники сумського водоканалу опрацювали можливість модернізації одного з первинних радіальних відстійників на станції очисних споруд.
У межах підписаної угоди підприємство отримало повний комплект сучасного... ![]()
Червоний Хрест попереджає про шахрайство
Сумська обласна організація Товариства Червоного Хреста України попереджає: у Telegram-каналах і соцмережах поширюється фейкова інформація про нібито «виплати» у розмірі 30 000 грн для цивільних та 50 000 грн для військових. Шахраї пропонують пройти «авторизацію картки», вимагаючи... ![]()
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




