Новини

Альтанка розквітає: «Зеленбуд» висаджує петунії для затишку міста

У Сумах комунальники підприємства «Зеленбуд» висаджують петунії на території біля Альтанки, щоб зробити один із улюблених громадських просторів міста ще більш затишним і привабливим для мешканців та гостей.

Озеленення виконується в межах сезонного благоустрою міських клумб і зелених зон. Яскраві квіти мають додати простору барв та створити комфортну атмосферу для відпочинку.

За словами працівників підприємства, найбільшою мотивацією для комунальників є реакція перехожих - люди зупиняються, фотографують квітники та діляться гарним настроєм.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Україна стрімко втрачає населення:

за рік - мінус мільйон

Елла Лібанова - академік НАН України, доктор економічних наук, професорка, заслужений економіст України та директорка Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України - повідомила, що станом на лютий 2026 року на підконтрольній Україні... Читати статтю повністю

У Сумській громаді приймають заявки на оздоровлення пільгових категорій

У Сумській громаді триває прийом документів на оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Скористатися можливістю оздоровлення можуть діти віком від 7 до 18 років. Зокрема, йдеться про дітей Захисників і Захисниць України, дітей із багатодітних... Читати статтю повністю

Добровольчим формуванням громад передали важливі засоби та техніку

Партію обладнання для виконання бойових завдань ДФТГ отримали кілька тижнів тому. Чергове підсилення - Starlink, генератор, зарядна станція, монітори та інша техніка для стабільної роботи.

Ці засоби допоможуть забезпечити надійний зв’язок, мобільність і додаткові можливості для захисту... Читати статтю повністю

НМТ-2026: як проходитиме тестування на Сумщині

Проведення національного мультипредметного тесту (НМТ-2026) для цьогорічних вступників до вищих навчальних закладів обговорили на координаційній нараді за участі освітян, рятувальників, поліції, медиків та керівників громад.

Що важливо знати учасникам? Основна сесія НМТ стартує 23... Читати статтю повністю

Псевдобренд на АЗС – штраф на 170 тисяч

Шосткинська окружна прокуратура підтримала публічне обвинувачення стосовно 55-річного директора ТОВ, який незаконно використовував об’єкти інтелектуальної власності.

Як встановило слідство та довів прокурор у суді, підприємство орендувало дві автозаправні станції та здійснювало роздрібну... Читати статтю повністю

«Пігмаліон» привіз одразу три перемоги зі всеукраїнського фестивалю

Театр танцю «Пігмаліон» Сумського Па-лацу дітей та юнацтва гідно представив місто Суми на Всеукраїнському фестивалі сучасного танцю «Funk і танці» та повернувся додому з блискучими результатами.

За підсумками конкурсних виступів колектив здобув одразу три перших місця у різних номінаціях:... Читати статтю повністю

У Сумах юнаки вкрали пальне з автівок

У ніч на 12 травня в одному з дворів міста невідомі викрадали пальне з автомобілів. Інформацію про подію повідомили в поліцію та оприлюднили у соцмережах.

Оперативники кримінальної поліції встановили всіх учасників крадіжки. Ними виявилися троє місцевих жителів віком 16, 17 та 19... Читати статтю повністю

Тростянецькій поліції передали позашляховик

12 травня Тростянецька громада зустрічала друзів і партнерів із Нідерландів, повідомили в міській раді. До міста завітали журналіст і благодійник Патрік Хаарт разом із представником благодійної організації Hope4Ukraine Asing Walthaus, який уперше відвідав Україну.

Патрік Хаарт уже... Читати статтю повністю

На Сумщині відремонтують 6 км траси Київ – Суми

На автодорозі державного значення Н-07 Київ - Суми - Юнаківка тривають роботи з відновлення дорожнього покриття на території Роменського району.

За інформацією Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області, наразі підрядна організація виконує холодне фрезерування... Читати статтю повністю

The HALO Trust Ukraine передала перші очищені ділянки на Сумщині

Команда HALO Ukraine передала перші п’ять очищених від вибухонебезпечних предметів ділянок у Тростянецькій та Лебединській громадах Сумської області. Загальна площа вивільненої землі - близько 115 000 кв. м.

«Тростянецька громада понад місяць перебувала в окупації і за цей час території... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній