Як в обласному центрі допомагають постраждалим від збройної агресії
В обласному центрі продовжують надавати фінансову підтримку мешканцям, які по-страждали внаслідок збройної агресії рф. Про це повідомили у департаменті соцзахисту населення, оприлюднивши черговий тижневий звіт про виконану роботу.
Зокрема, 28 домогосподарств, житло яких було зруйноване або пошкоджене внаслідок російських обстрілів та визнане непридатним для проживання, отримали щомісячну матеріальну допомогу для покриття витрат на проживання за травень 2026 року. Загальна сума виплат склала 120,5 тис. грн.
Також фінансову підтримку отримали 60 мешканців першого та другого під’їздів будинку №68-А на вулиці Героїв Крут, які були тимчасово відселені. На червень 2026 року їм виплачено 384 тис. грн для компенсації витрат на проживання.
Окрім того, двом домогосподарствам, житло яких постраждало від збройної агресії рф та стало непридатним для проживання, надано одноразову матеріальну допомогу по 50 тис. грн кожному. Від початку 2026 року таку підтримку вже отримали 16 домогосподарств на загальну суму 1,2 млн грн.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:
На Конотопщині двоє підлітків постраждали через вибух небезпечної знахідки
Як повідомили в Сумській ОВА, діти знайшли невідомі предмети та, ймовірно з цікавості, вирішили кинути їх у багаття. Стався вибух.
Унаслідок цього травмувалися 11-річний та 15-річний хлопці. На щастя, їхньому життю зараз нічого не загрожує. Молодший хлопець уже вдома, старший ще перебуває... ![]()
42,5 тисячі «зелених» - за шлях до Молдови
На Сумщині завершено досудове розслідування щодо 40-річного жителя обласного центру, якого обвинувачують в організації незаконного переправлення військовозобов’язаних чоловіків через державний кордон України.
За даними слідства, чоловік діяв у змові зі спільниками та мав забезпечити... ![]()
Понад 36 тисяч переселенців: у Сумах продовжують підтримувати ВПО
У Сумській громаді триває системна робота з підтримки внутрішньо переміщених осіб. За інформацією департаменту соцзахисту населення, протягом минулого тижня допомогу та консультації отримали сотні переселенців, більшість із яких прибули з прикордонних територій.
Sting і «Блискавка» на варті Сумщини: військовим передали 70 БПЛА
Сумщина продовжує посилювати захист свого неба в умовах постійних атак російських дронів. За інформацією ОВА, щотижня ворог запускає по території області близько 1,5 ти-сячі БПЛА. Завдяки ефективній роботі українських захисників та засобів РЕБ близько 80% повітряних цілей вдається... ![]()
До сумської бригади завітав сенатор США
Минулого тижня до підрозділів Сил територіальної оборони на Сумщині здійснив візит пол-ковник армії США у відставці, колишній сенатор штату Небраска Том Брюер. Як повідомили на офіційній сторінці 117 окремої бригади тероборони, делегація мала змогу відвідати навчальний полігон, де... ![]()
У сумських школах і дитсадках радон у межах норми
У закладах освіти Сум не зафіксовано перевищень допустимих рівнів радіоактивного газу радону. Такими є результати моніторингу, проведеного фахівцями Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Упродовж другого кварталу поточного року спеціалісти здійснили 107 вимірювань... ![]()
У Глухівській громаді закликали родини з дітьми евакуюватися
Через погіршення безпекової ситуації та посилення ворожих обстрілів у Глухівській громаді місцева влада рекомендує мешканцям, особливо сім’ям із дітьми, скористатися можливістю евакуації. Про це повідомили в Глухівській міській раді і наголосили, що запроваджена Сумською ОВА обов’язкова... ![]()
Недригайлівська лікарня посилює енергетичну стійкість
КНП «Недригайлівська лікарня» продовжує зміцнювати свою матеріально-технічну базу та підвищувати готовність до роботи в умовах можливих перебоїв з електропостачанням, повідомили в медзакладі.
За сприяння селищного голови Костянтина Волкова, завдяки співпраці з Наталією Богдан та підтримці... ![]()
Про Суми говорили в Радбезі ООН
Травень став найсмертоноснішим місяцем для цивільних в Україні з початку 2022 року. Кількість жертв серед мирного населення України у травні досягла найвищого рівня від початку повномасштабної війни. Про це під час екстреного засідання Ради Безпеки ООН заявила постійна представниця... ![]()
З 1 липня на АЗС зникнуть А-95 та А-92
З початку липня на вітчизняних автозаправних станціях запроваджують європейську систему позначення моторного палива. Реформа реалізується в межах інтеграції українського законодавства до вимог Євросоюзу і передбачає використання екологічних біокомпонентів у складі нафтопродуктів.
Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня
Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...
UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині
Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...
Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.




