Новини

На Сумщині виявили 24 зачинені укриття

У Сумській області тривають спільні пе-ревірки укриттів, які проводять поліцей-

ські, рятувальники та представники органів місцевого самоврядування. Їхня головна мета - забезпечити безперешкодний доступ людей до захисних споруд під час повітряної тривоги.

Із липня в області працюють 35 мобільних груп, які перевіряють стан укриттів. Загалом на Сумщині налічується 2168 захисних споруд цивільного захисту, з яких уже обстежено 982.

Під час перевірок виявлено 24 випадки, коли укриття були зачинені. Найбільше таких фактів зафіксували у Сумському районі - 16, ще вісім - у Шосткинському районі.

За порушення правил утримання та експлуатації захисних споруд поліцейські вже винесли 10 адміністративних постанов за ч. 1 ст. 175-3 КУпАП. Санкція статті передбачає штраф від 1 700 до 8 500 грн залежно від характеру та повторності порушення.

У поліції закликають жителів області повідомляти про зачинені укриття під час повітряної тривоги, телефонуючи на спецлінію 102. Це дозволить оперативно реагувати на порушення та забезпечити людям доступ до укриттів під час небезпеки.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Потрібна допомога: жителька Мезенівки Наталія Постова готується до трансплантації нирки

Читати статтюЖителька села Мезенівка Наталія Постова потребує підтримки небайдужих! Жінка готується до складної операції з трансплантації нирки через хронічне захворювання.

Сама операція проводитиметься безкоштовно, однак після неї на Наталію чекає тривалий період реабілітації. Для успішного... Читати статтю повністю

У Сумах притулок терміново шукає працівника!

У Сумському товаристві захисту тварин повідомили, що досі не можуть знайти працівника для догляду за тваринами. «Виходить, ні платно, ні безоплатно - людей не знайти. Ми не можемо вп’ятьох розриватися між усіма обов’язками», - зазначили у товаристві.

Наразі притулок знову відкрив... Читати статтю повністю

У Сумах врятували рудого кота

Читати статтюВШ шукає його господаря або небайдужих, кому не вистачає такого пухнастика

МИНУЛОГО тижня на Старих Гусин-цях небайдужі містяни врятували рудого кота, який майже чотири доби просидів на верхівці високої тополі.

Спека, гроза, сильний вітер, злива - усе це довелося пережити... Читати статтю повністю

На Білопільщині знешкодили мінометну міну, яка опинилася на даху будівлі

У Білопільській громаді на даху однієї з будівель виявили 120-міліметрову мінометну міну. Небезпечну знахідку помітили місцеві жителі та одразу повідомили про неї до поліції.

На місце події прибули вибухотехніки управління вибухотехнічної служби ГУНП у Сумській області. Під час обстеження... Читати статтю повністю

На Сумщині зареєстрували перший завезений випадок малярії

На Сумщині зареєстрували перший у 2026 році завезений випадок малярії. Про це повідомила головний державний санітарний лікар Сумської області Ірина Купрієнко.

Наразі пацієнт перебуває під наглядом медиків, отримує необхідне лікування та перебуває у стабільному стані.

Малярія - небезпечне... Читати статтю повністю

Фейковий захист від «шахедів»: нова шахрайська схема

Сумських підприємців закликають бути обережними через нову схему від аферистів, пов’язану з російськими атаками дронів-камікадзе.

Українські бізнесмени почали отримувати анонімні повідомлення, у яких невідомі пропонують за гроші нібито захистити підприємства від ударів російських... Читати статтю повністю

Понад 63,6 млн грн - збитки від 12 пожеж, спричинених російськими обстрілами

Попри складну безпекову ситуацію, фахівці Державної екоінспекції у Сумській області щодня документують наслідки збройної агресії рф для довкілля та проводять розрахунок завданих збитків.

Протягом поточного тижня спеціалісти оцінили шкоду за 12 фактами пожеж в екосистемах, які виникли... Читати статтю повністю

Три атаки вандалів не зупинили сумські мінібібліотечки просто неба

Сумська волонтерка та засновниця благодійного фонду «Віримо - все буде добре» Те-тяна Ягодіна поділилася результатами роботи вуличних мінібібліотечок, створених разом із дітьми та дорослими. Попри скептичні прогнози, проєкт успішно працює й продовжує об’єднувати маленьких книголюбів.

За... Читати статтю повністю

80 тисяч за «закриті очі»: затримали двох податківців

На Сумщині правоохоронці викрили двох працівників Головного управління ДПС, яких підозрюють у вимаганні неправомірної вигоди від підприємця.

За даними слідства, заступник начальника одного з управлінь, який очолює відділ планових та позапланових перевірок оподаткування фізичних осіб,... Читати статтю повністю

Сумська лікарня отримала сучасну техніку від благодійників

Читати статтюЛікарня Святого Пантелеймона у Сумах поповнилася сучасною побутовою технікою завдяки допомозі БО «Міжнародний благодійний фонд «Фонд національного добробуту Криму» за технічної підтримки профільного управління Сумської міськради.

До медичного закладу передали холодильник, дві пральні... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній