Новини

«Вуличне радіо» розширює перелік оповіщень з питань безпеки сумчан

Управління суспільних комунікацій спільно з управлінням муніципальної безпеки Сум-ської міськради розширюють можливості застосування системи інформування жителів громади «Вуличне радіо», повідомили в міськраді. Наразі вона використовується для оголошення загальнонаціональної хвилини мовчання, інформації про тривалість повітряної тривоги та її відбій, а також загрози застосування ударних БПЛА.

Тепер через систему «Вуличне радіо» лунатимуть й інші повідомлення, пов’язані з безпекою жителів громади. Так, вже звучать попередження щодо поводження з відкритим вогнем та з вибухонебезпечними предметами, розроблені фахівцями ДСНС.

Надалі триватимуть налаштування щодо планування цих повідомлень та поширення через систему інших.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Сумська бібліотека до свого 75-річчя збирає книги за кількістю років

Центральна міська бібліотека ім. Шевченка проводить акцію «75 книг для бібліотеки». Усі охочі можуть долучитися та подарувати книги для оновлення бібліотечних фондів. Це можливість підтримати книгозбірню та зробити внесок у її розвиток. Долучаймося!

... Читати статтю повністю

Сумщина отримала нову партію вакцин проти COVID-19: як щепитися

Область отримала 1020 доз для дорослих і 70 доз для дітей 5-11 років. Про це повідомив Михайло Мацюк - завідувач відділу імунопрофілактики Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Вакцини безоплатні. Щоб вакцинуватись, достатньо звернутися до свого сімейного лікаря,... Читати статтю повністю

На озері Чеха замінили непрацюючі світильники

Протягом минулого тижня працівники КП «Міськсвітло» виконали ряд робіт. Зокрема, оновили застарілі світильники на сучасні з LED-лампами на вул. Народній, у пров. Народному, Квітки Цисик, на вул. Івана Франка, Битицькій, Піщанській, у проїзді Баранівському.

Також замінили непрацюючі... Читати статтю повністю

Сумським батькам нагадали про вакцинацію від кору

Восени діти повертаються до шкіл і дитячих садків, студенти - до вузів, люди більше часу проводять у приміщеннях. Це ідеальні умови для швидкого поширення вірусу кору. Тому фахівці Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб радять перевірити, чи захищена ваша дитина.

В... Читати статтю повністю

У Тростянецькій лікарні стартувала ініціатива зі збору донорської крові

У КНП «Тростянецька міська лікарня» започаткували важливу ініціативу - відтепер забір донорської крові можна буде здійснити безпосередньо в лікарні. Нещодавно до міста завітали шість фахівців обласного центру служби крові з необхідним обладнанням, аби організувати цю справу.

«Акція... Читати статтю повністю

У Сумах Центр УБД надає послуги підвозу

КУ «Центр учасників бойових дій» надає транспортну послугу для ветеранів та їхніх родин, повідомили в Сумській міськраді.

Вона діє для ветеранів та членів їхніх сімей з порушенням опорно-рухового апарату. Це допомога тим, хто має труднощі з пересуванням та потребує підтримки в дорозі.

Деталі... Читати статтю повністю

Чергова схема - 255 тисяч за документи про наявність психзахворювання

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури минулого тижня повідомили про підозру чоловікові, який організовував виготовлення медичної документації. Туди вносилися неправдиві відомості про наявність клінічних діагнозів, пов’язаних із розладами психіки, у чоловіків... Читати статтю повністю

«Розблокував» картку майже на 26 тисяч

Псевдобанкіри телефонують громадянам і під різними приводами виманюють персональні дані, а також дані банківських карток начебто для їх захисту. Після отримання необхідної інформації - знімають з карток усі кошти.

Так, жителю Сум зателефонував невідомий, представився працівником... Читати статтю повністю

На Сумщині попередили вбивство дівчини, яке за 10 тис. доларів замовив її колишній співмешканець

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури в області попередили вбивство 24-річної дівчини.

26-річний уродженець Конотопського району підшукував кілера, який би за 10 тисяч доларів США позбавив життя його колишню співмешканку. Ця інформація стала відома правоохоронцям,... Читати статтю повністю

Ґвалтівника дітей засудили до довічного ув’язнення

Тривалий час збоченець проживав у одному з населених пунктів Охтирського району разом із жінкою та її малолітньою донькою.

У липні 2019 року чоловік зґвалтував 12-річну дівчинку. З того часу він неодноразово вчиняв стосовно дитини подібні факти на-сильства. Лише в січні 2023 року... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній