Новини

Сумщина отримала чотири генератора та три теплові пушки

Завдяки допомозі UNHCR Ukraine - Агентства ООН у справах біженців в Україні область отримала чотири генератора та три теплові пушки для підтримки соціальних та медичних закладів. Один потужний генератор передали для лікарні Шосткинської громади. Саме тут наразі найчастіше виникають перебої з електроенергією. Окрім того, лікарня стане одним із пунктів обігріву для місцевих мешканців, у разі необхідності.

Три інші генератори передадуть на інші об’єкти, де також будуть облаштовані пункти обігрі-ву. Теплові пушки слугуватимуть джерелом тепла для мобільних пунктів обігріву.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Які ВПО в Сумах зможуть отримати допомогу повторно

В громадській приймальні департаменту соцзахисту населення (вул. Харківська, 35, каб. 135) з понеділка буде видаватися гуманітарна допомога від міжнародної фундації AVSI.

Досягнуто домовленість з AVSI: з 24 жовтня повторно допомогу можуть отримати ті ВПО, які отримували її в червні-серпні.... Читати статтю повністю

Що робити, якщо нарахування не відповідають переданим показникам

Під час знеструмлень від-бувся короткочасний збій у роботі сервера КП «Міськводоканал». Тому в разі виявлення невідповідності між переданими показниками лічильників холодної води та зазначеними у платіжній квитанції просимо повідомити про необхідність здійснити перерахунок.

Це можна... Читати статтю повністю

Сумські силачі стали чемпіонами світу

24-й чемпіонат світу з параармреслінгу пройшов у Кемері, провінції Анталії. У змаганнях взяли участь 1450 спортсменів із 54 країн світу. В Національній команді України було 39 атлетів. Суми на цих змаганнях представляли вихованці заслуженого тренера України Євгена Літовцева.

У перший... Читати статтю повністю

Терористичний розстріл впритул і збита ракета

17 жовтня - три російські ракети прилетіли по об’єкту інфраструктури (подробиці нижче), а також майже 300 приходів з території рф за день. Наприклад, по Великописарівській громаді росіяни били з мінометів, запускали ракети з гвинтокрилів, били з «Градів» і артилерії. В результаті... Читати статтю повністю

У Сумах назвали кращих 12-річних футболістів

У Сумах відбувся турнір з футболу «Золота осінь» серед юнаків та дівчат 2010-го року народження. В результаті I місце зайняла команда ФЦ «Барса-1», II - КДЮСШ «Суми», III - «Тростянець». У складі «Барси-1» кращим визнано Тимофія Резніка, «Барси-2» - Єлісея Авраменка, «Барси WU» -... Читати статтю повністю

На сумські дороги витратять більше 10 мільярдів

На офіційному сайті Сумської обласної військової адміністрації з’явилась інформація про оголошення тендерів щодо експлуатаційного утримання автодоріг загального користування місцевого значення по районам:

- Охтирський район - 1 254 153 024,00 грн

- Роменський район - 2 148 007 031,00... Читати статтю повністю

Краща на континенті

У столиці Латвії відбувся розіграш кубку Європи з дзюдо серед кадетів. Участь у ньому взяли 184 спортсмени з 15 країн. Сумчанка Маргарита Мірошниченко (у вазі до 44 кг) здолала суперниць із Латвії та Нідерландів і стала переможницею.

Ще один представник Сумщини Богдан Малонкін у... Читати статтю повністю

З 24 жовтня розширили категорії дітей, які можуть отримати солодощі

Про це повідомив департамент соцзахисту населення. З понеділка, 24 жовтня, в Сумах розширено категорії для видачі гуманітарної допомоги дітям-пільговикам: солодощі також зможуть отримати діти з багатодітних сімей за умови неотримання даної допомоги в департаменті в інших категоріях.

Тож... Читати статтю повністю

У Сумах замінили насосне обладнання, що вийшло з ладу через аварійне знеструмлення

Минулого тижня через аварійні знеструмлення вийшов із ладу глибинний насос артезіанської свердловини № 14 на Ново-Оболонському водозаборі.

Для забезпечення безперебійного постачання питної води мешканцям міста фахівці КП «Міськводоканал» замінили пошкоджене насосне обладнання. Замість... Читати статтю повністю

Виїхати за кордон знову можна за внутрішнім паспортом

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що режим перетину державного кордону за внутрішнім паспортом не буде скасовуватися. «Таке рішення ухвалено зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній