Новини

Суми збирають ліки для передової: що й куди приносити

У Сумах стартував терміновий збір медикаментів для українських військових. Ініціативу оголосила Агенція промоції «Суми», закликавши містян долучитися до підтримки захисників.

Наразі особливо потрібні: протизастудні засоби, знеболюючі препарати, ранозагоюючі мазі, антисептики, перев’язувальні матеріали та інші базові ліки.

Пункт збору працює у приміщенні Сумської міської галереї на вул. Соборній, 27. Принести ліки можна щодня, окрім понеділка, з 11:00 до 19:00. За потреби можливе передання допомоги за попередньою домовленістю через приватні повідомлення.

Організатори наголошують: кожна принесена упаковка - це зменшення болю, швидше відновлення та відчуття підтримки для тих, хто боронить країну. Разом місто тримає стрій та допомагає героям на передовій.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах та оперативно отримуйте найважливіші новини:

💙Telegram

💛Facebook


п»ї
Читайте у цій рубриці

Швейцарські партнери передали Конотопу ще два автобуси MAN

Конотопська громада отримала чергову підтримку від міжнародних партнерів - до комунального парку техніки надійшли два автобуси MAN зі швейцарського міста Баден. Транспорт передано завдяки співпраці з українсько-швейцарською організацією USB (USB Ukraine Schweiz Bern).

Нові автобуси... Читати статтю повністю

За домашнє насильство – громадські роботи

Обвинувачений неодноразово вчиняв психологічне та фізичне насильство щодо своєї співмешканки. Мова йде про регулярні образи, нецензурну лайку, вигнання з дому, а також завдання ударів по обличчю, внаслідок чого жінка отримала легкі тілесні ушкодження. Медики та психологи зафіксували... Читати статтю повністю

Чому в сумських автобусах не завжди працює GPS?

Як пояснила Асоціація сумських перевізників, у нинішніх умовах на роботу навігації впливають повітряні тривоги, технічні особливості обладнання та робота засобів радіоелектронної боротьби (РЕБ). Під час дії РЕБ сигнал GPS може глушитися або підмінюватися. Саме тому автобус інколи... Читати статтю повністю

Закликав «накрити Суми фугасами»: місцевого медійника оголосили в розшук

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури заочно повідомили про підозру 51-річному чоловіку. До 2007 р. він жив у Сумах та працював у медійній сфері. Через проросійські переконання виїхав до рф, де розпочав антиукраїнську пропагандистську діяльність. Зокрема, через... Читати статтю повністю

«Ваш родич у біді»...

Мешканців Сумської області попереджають про поширену шахрайську схему під назвою «Ваш родич у біді». Зловмисники те-лефонують громадянам і повідомляють, що близька людина нібито потрапила в серйозну ситуацію: аварію, лікарню або конфлікт із правоохоронцями, та вимагають терміново... Читати статтю повністю

Понад 1300 жителів Сумщини приєдналися до «Армії відновлення»

З початку 2026 року в межах програми у Сумській області видано 1306 скерувань на виконання суспільно корисних робіт. Нара-

зі найактивніше направляють на такі види тимчасової зайнятості Сумська та Конотоп-ська філії Сумського обласного центру зайнятості.

Учасники проєкту «Армії... Читати статтю повністю

Звідки у сумських спортшкіл 5 млн грн штрафів

Чотири дитячо-юнацькі спортивні школи Сум отримали від АТ «Сумиобленерго» багатомільйонні штрафи…

Енергетична компанія нарахувала закладам понад 5 млн грн за нібито безоблікове споживання електроенергії. Найбільший штраф (понад 3 млн грн) надійшов ДЮСШ «Чемпіон». Також фінансові... Читати статтю повністю

Чотирилапі «терапевти» підтримали захисників

Іноді для відновлення потрібні не лише ліки та процедури, а й «тепла» реабілітація. Саме таку підтримку отримали захисники, які проходять лікування та реабілітацію в ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Сумській області».

Тут відбувся особливий захід - сеанс каністерапії,... Читати статтю повністю

На Сумщині затримали підозрюваного у зґвалтуванні малолітньої, який переховувався від суду

Працівники управління карного розшуку ГУНП спільно з оперативниками Охтирського райвідділу поліції встановили місцеперебування та затримали 42-річного чоловіка, якого підозрюють у вчиненні особливо тяжкого злочину проти статевої свободи та недоторканості дитини.

Після повідомлення... Читати статтю повністю

Три громади отримали 35 млн на укриття

Уряд здійснив розподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проєкту на облаштування безпечних умов (облаштування укриттів) у закладах, що надають загальну середню освіту, та у закладах дошкільної освіти, у 2026 р. Відповідне... Читати статтю повністю





Будь в курсі!

Туфлі на низькому каблуку: елегантність, яку зручно носити щодня

Не кожна пара туфель має вимагати особливої нагоди. Іноді найцінніше взуття в гардеробі - це саме те, яке виглядає акуратно, додає образу жіночності, але не змушує рахувати кроки до кінця дня. Туфлі на низькому каблуку добре підходять для міста...


UPG продовжує розширювати мережу: чергова АЗС розпочала роботу на Сумщині

Мережа АЗС UPG надалі розвиває автозаправну інфраструктуру Сумщини, інвестуючи у її відновлення. Компанія відкрила ще одну АЗС в місті. Нова станція вже працює за адресою: м. Суми, просп. Лушпи 6/2 Станція пройшла технічну підготовку перед запуском: очищення резервуарів, оновлення обладнання та перевірку точності наливу...


Наші читачі дуже часто запитують, де саме, в яких торгових точках можна знайти тижневик «Ваш шанс»? Щиро раді зацікавленістю у виданні і надаємо вичерпний перелік місць, де реалізують газету.






Ukr.net – новини провідних компаній